اینترنت پرسرعت رسانه

درباره ما

با صدور پروانه هاي جديد از سوی سازمان تنظیم مقررات رادیویی و ادغام شرکتهای خدمات دهنده اينترنت، شبکه رسانه از اين پس به عنوان نماينده فروش شركت فناپ تلكام و همچنین داتک به فعاليت خود ادامه خواهد داد. شرکت فناپ دارای پروانه بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به شماره 19-100-94 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور شرکت انتقال داده های رهام داتک وابسته به گروه شرکت های داتک دارای پروانه FCP به شماره ۲۷-۹۴-۱۰۰ میباشد شماره پشتیبانی فناپ: 1567 شماره پشتیبانی داتک: 81681

شبکه رسانه فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ با ارائه خدمات اینترنتی آغاز نمود و طی این سالها تلاش خود را در جهت ارتقاء کیفیت و تحت پوشش قراردادن خدمات متنوع متمرکز نموده است.
شبکه رسانه نام تجاری شرکت تنویر رایانه و با مجوز رسمی شماره ۲۰۳-۱۶-۱۱ از سازمان تنظیم مقررات رادیوئی میباشد.
این شرکت، به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان سرویسهای اینترنت بخش خصوصی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد شبکه‌ی وسیع دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.
نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های شبکه رسانه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های شبکه رسانه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان شبکه رسانه بوده است.
شبکه رسانه بقا و پایداری خود را در گرو رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده می داند؛ در همین راستا این شرکت از یک سو با گسترش تجهیزات سخت افزاری در گستره شهر تهران خصوصا شمال غرب، مرکز شهر، جنوب غرب و محدوده جاده های قدیم و مخصوص کرج و از سوی دیگر پشتیبانی ۲۴ ساعته سرویس های خود، امکان ارائه خدمات ارتباطی مطمئن و مناسبی را برای مشتریان در طول شبانه روز فراهم نموده است و امید دارد بتواند با این گسترش خدمات بهتر و کیفی تری را برای مشترکین فراهم سازد.
اصلی ترین هدف رسانه دستیابی به رضایتمندی مشتریان است؛ در همین راستا همکاران ما در این شرکت همواره خود را متعهد به جلب رضایت مشتریان گرامی می دانند؛ این شرکت علیرغم مشکلات موجود در زیر ساخت های مخابراتی، با افتخار اعلام می دارد که توانسته است همکاری خود را با بخش قابل توجهی از مشتریان، برای مدتهای طولانی ادامه دهد.

2013 Rasaneh© All rights reserved
Designed by: Iman.Ejt@gmail.com