اینترنت پرسرعت رسانه

تلفن بین المللی

شرکت رسانه مفتخر است با بهره گیری از تکنولوژی نوین ارتباطات و به منظور برقراری ارتباط ساده سریع و مطمئن سرویس تلفن اینترنتی ( تلفن بین المللی ) را به کاربران محترم عرضه نماید. با معرفی و تنظیم شماره های مبدا شما در این سیستم دیگر نیازی به وارد نمودن پین نخواهید داشت. سرویس تلفن اینترنتی رساته به صورت شارژی است و شارژ سرویس تلفن اینترنتی محدودیت زمانی ندارد و تا زمانیکه شارژ سرویس تلفن اینترنتی شما به پایان نرسیده است شما قادر خواهید بود از سرویس تلفن اینترنتی استفاده نمائید.

اینترنت پرسرعت بیسیم

برای استفاده از خدمات بی سیم (wireless) لازم است امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب در محل مشترک نصب گردد. برای این منظور، شبکه رسانه، محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می کند. این محصول می تواند نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری سازمان شما جهت استفاده از سرویس اینترنت و همچنین تامین نیازهای به مراتب فراتر از آن را پوشش دهد. رضایت خاطر کاربران از کیفیت خدمات ارائه شده و پشتیبانی مستمر و موثر از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده مشترکین شبکه رسانه بپیوندند.

راه اندازی شبکه

در سال های اخیر با گسترش شبکه های کامپیوتری ، سازمان ها و موسسات متعددی اقدام به بر پا سازی شبکه و بهره گیری از امکانات آن نموده اند. با توجه به شرایط، نیازمندی ها و سیاست های متفاوت سازمان ها بدیهی است که طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری می بایست به صورت اختصاصی برای هر سازمان صورت پذیرد،تا نیازهای آن سازمان به درستی تامین گردد. فرآیند طراحی شبکه فرآیندی حساس ، دقیق و تخصصی می باشد و نیازمند صرف زمان و دقت زیادی می باشد. قدم اول در طراحی شبکه تعریف دقیق و درست نیازمندی ها است.

اینترنت مخصوص مجتمع ها

شبکه رسانه خدمات ویژه ای را برای مجتمع های مسکونی و اداری ارائه می کند. با استفاده از این خدمات ساکنان مجتمع ها می توانند با پرداخت هزینه کمتر از سرویس اینترنت پر سرعت بر روی بستر شبکه LAN استفاده کنند و درصورتی که تعداد مشترکین یک مجتمع به حد نصاب برسد شبکه رسانه تحهیزات ارتباطی را به صورت امانی در اختیار مجتمع قرار می دهد.

اینترنت ADSL

سرویس اینترنت پر سرعت ADSL یا +ADSL2 امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم +ADSL2، بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دائم و با سرعت مناسب به اینترنت متصل شوند. شرکت رسانه هم اکنون خدمات اینترنت پر سرعت (+ADSL2) را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی از تهران به کاربران ارائه میکند. به گونه ای که در حال حاضر، تعدادی زیادی از کاربران خانگی و سازمان ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات اینترنت پر سرعت ADSL رسانه استفاده می کنند.

مرکز تلفن IPPBX

از جمله تخصص های شبکه رسانه در زمینه VoIP نصب و راه اندازی مراکز تلفنی تحت شبکه است. این سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری که نسل جدید مراکز تلقن میباشد به سرعت در حال گسترش است. سانترال های نسل جدید بروی بستر شبکه کار میکنند و با توجه به اینکه در حال حاضر تمامی شرکت ها، سازمان ها، موسسات و مجموعه های بزرگ مجهز به سیستم شبکه میباشد براحتی در هر مجموعه ای قابل اجرا میباشد. امکانات بسیاری که این سیستم نوین در اختیار کاربران قرار میدهد باعث افزایش روزافزون آن گشته بطوری که در حال حاضر در اروپا و آمریکا اکثر سازمان ها و شرکتها و موسسات بزرگ از این سیستم بهره گیری میکنند و در کشور ما نیز به سرعت در حال رشد میباشد.

2013 Rasaneh© All rights reserved
Designed by: Iman.Ejt@gmail.com